Як швидко прогресувати без застосування стероїдів

Даним питанням задаються всі атлети-початківці, які не так давно переступили поріг свого тренажерного залу. Надивившись мотиваційних відео або гуру фітнесу та бодібілдингу на ютубі, початківець спортсмен прагне перевершити свого мотиватора. Однак, як показує практика, одне лише прагнення до перемоги гарантує не більше 1% успіху, так як решта 99% залежать не від завзятості, а безпосередньо від грамотного підходу до тренінгу. Вважаючи, що тільки наполегливою працею можна досягти результату, люди сильно помиляються. Адже якщо ви не можете підняти 200 кг, то, як би ви не старалися, ви не зробите це без допомоги спеціального інвентарю або цільової підготовки, яка триває, до речі, роками.

набор мышечной массы

До ваги необхідно підходити плавно. Це стосується і прогресу, так як існує помилкова думка, що нібито стероїди прискорюють прогрес – це помилка: вони прискорюють відновні процеси, але не прогрес. Прогрес в спорті – всього лише побічний результат тривалих грамотних тренувань. Ті, кому набридло чекати, застосовують фармакологічні препарати. А ті, хто цього не розуміє, приймаючи їх, вважають, що зростання маси і сили залежить тільки від них.

Суть така, що незалежно від того, з яким харчуванням або з якими додатковими добавками ви займаєтеся, результат залежить від підходу до тренувань і подальших відновлювальних процедур. Натуральний же тренінг може розтягнутися на роки, але й у разі припинення результати також будуть йти роками, а у випадку зі стероїдами ефект «відкату» відомий всім. Силові показники можуть впасти навіть нижче, ніж були раніше.

Що потрібно робити, щоб прогресувати без стероїдів

набор мышечной массы

  • Сон не менше восьми годин на добу, де глибока фаза сну повинна припадати на другу годину ночі
  • Гармонійне збалансоване харчування в один і той же час доби протягом усього тренувального періоду
  • Дозовані фізичні навантаження без перевтоми ЦНС
  • Відсутність стресів, що викликають активний синтез кортизолу та інших гормонів, що руйнують м'язи
  • Рясний прийом білкової їжі (на фоні великого відсотку клітковини в раціоні)
  • Відсутність в раціоні фаст-фуду і інших вуглеводів з високим глікемічним індексом

Не слід думати, що прогрес в спорті є запорукою наполегливої ​​праці або удачі. Зрозуміло, завзятість має місце бути, але найголовніше – це правильний підхід до тренувань в тренажерному залі.

Успіхів у спортивних результатах, дорогі друзі!

Наверх